) ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZA OFERTĄ!
2) WYBIERZ  POŻYCZKĘ ,KTÓRĄ POTRZEBUJESZ,
3) WYPEŁNIJ
 I WYŚLIJ WNIOSEK !
4) GOTOWE!

POŻYCZKI NA ŚWIĘTA

Pożyczki na Boże Narodzenie: Pozostań sceptyczny w sprytnym marketingu.Jeśli martwisz się, że zapłacisz za te wszystkie świąteczne zakupy, bo szaleńczo biegasz po centrach handlowych, próbując znaleźć idealne prezenty, nie jesteś sam. Wiele osób zmaga się z płaceniem za rosnące koszty świąt.
Badanie wykazało, że wydatki na Boże Narodzenie wzrosną do 1 biliona ZŁ - wzrost o 4% w stosunku do roku 2019. Według danych Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych , przeciętny dorosły POLAK wydał w ubiegłym roku 819 ZŁ na przedmioty związane ze świętami, a wiele osób wydało znacznie więcej .
Wydatki sezonu mają pewne osoby, które zastanawiają się, czy odpowiedź na ich świąteczne niedogodności budżetowe mogą być pożyczkami na Boże Narodzenie. Ale czy powinieneś zaciągać pożyczkę, aby pomóc w pokryciu kosztów w okresie świątecznym?
Czy pożyczyć na Boże Narodzenie?
W ostatnich latach możesz zadłużać się, kupując na kartę kredytową zakupy świąteczne . Ponieważ Twoja karta kredytowa obciąża Cię znaczną kwotą odsetek, możesz pomyśleć, że bardziej sensowne jest pożyczanie pieniędzy za pomocą pożyczki osobistej po niższej stopie procentowej, aby szybciej spłacić swój bożonarodzeniowy dług.
Podczas gdy pożyczki na Święta Bożego Narodzenia mogą oferować niższą stopę procentową, lepszym rozwiązaniem jest, jeśli to możliwe, nie zadłużanie się w Boże Narodzenie. Może się wydawać, że konkretna oferta w czarny piątek na telewizorze z płaskim ekranem jest niesamowita, ale gdy dodasz zainteresowanie, że będziesz płacić w celu sfinansowania tego zakupu za pomocą karty kredytowej lub pożyczek na Boże Narodzenie, prawdopodobnie nie będziesz oszczędzać tak dużo.
O wiele lepiej jest kupować prezenty dla przyjaciół i rodziny, które mieszczą się w twoim budżecie lub zaoszczędzić z góry, abyś miał wystarczająco dużo czasu, by dostać się przez okres świąteczny. Nawet podjęcie pracy dodatkowej w grudniu w celu opłacenia zakupów świątecznych może być lepszym rozwiązaniem niż finansowanie świątecznych kosztów za pomocą pożyczki świątecznej.
Jakie są pożyczki świąteczne?
Podczas gdy niektóre reklamy, które widzisz w Internecie na pożyczki na Boże Narodzenie, są przeznaczone na zwykłe pożyczki osobiste, wiele z nich to kredyty na wypłaty reklamowe. Pożyczki te pobierają znaczną kwotę odsetek, która może znacznie przekroczyć 200% lub 300% RRSO. Tego typu pożyczki zazwyczaj nie sprawdzają twojego kredytu i szybko wysyłają pieniądze, ale wymagają spłaty w ciągu zaledwie kilku tygodni lub miesięcy.
Tego rodzaju pożyczki często mogą stać się kłopotliwe dla kredytobiorców, ponieważ mają problemy ze spłatą pożyczek i odsetkami w czasie. Jeśli musisz pożyczać pieniądze na Boże Narodzenie, o wiele lepiej jest wykupić niezabezpieczoną pożyczkę osobistą.
Jakie są koszty pożyczki osobistej?
Stosunkowo łatwo jest ubiegać się o osobiste wydatki na Boże Narodzenie za pośrednictwem tradycyjnych i internetowych pożyczkodawców. Często możesz zrobić to online w ciągu kilku minut i uzyskać wycenę bez wpływu na kredyt. Jeśli masz doskonały kredyt, często możesz znaleźć niezabezpieczoną pożyczkę osobistą za rozsądną stopę procentową w wysokości zaledwie 3% -4% na okres do 10 lat.
Wielu kredytodawców nie ma opłat przedpłaconych, więc możesz technicznie spłacić swój świąteczny kredyt w ciągu kilku miesięcy, a nie przez kilka lat. Ale wiele z tych pożyczek ma również minimalne wymagania pożyczkowe, co oznacza, że ​​jeśli szukasz pożyczenia kilkuset dolarów, a nawet kilku tysięcy dolarów, może być trudniej znaleźć pożyczkodawcę, który jest gotów pożyczyć ci tak niewielką kwotę.
Ponadto, jeśli masz zły lub słaby kredyt, możesz spotkać się z poważnymi kosztami finansowania zewnętrznego i stopami procentowymi, które mogą wynosić ponad 20% lub 30% roczną stopą procentową. Przed wypożyczeniem sprawdź, czy Twój pożyczkodawca nie pobiera żadnych opłat, ponieważ takie opłaty, jak prowizja za powstanie, mogą stanowić znaczny wydatek.
Dolna linia
Zamiast zaciągać kredyty na Boże Narodzenie, bardziej sensowne może być kreatywne podejście do dawania prezentów. Zastanów się nad organizacją wymiany białego słonia, zamiast kupować prezent dla swojej rodziny w tym roku. Troll Pinterest lub blogi na pomysły na prezenty. Trzymaj się budżetu, aby uniknąć długów.Jeśli musisz pożyczyć pieniądze, aby zapłacić za wydatki na Boże Narodzenie, staraj się unikać wysokich kart kredytowych i pożyczek oraz szukaj pożyczkodawcy, który da ci uczciwą stopę procentową. Tylko upewnij się, że nie pobierają żadnych opłat, które zwiększą Twoje pożyczki. Kiedy miną już Święta Bożego Narodzenia, a Ty zadzwoniłeś w Nowy Rok, postanów szybko spłacić swój dług i zaoszczędzić na następny rok!
Kreator strony - przetestuj